تایتل قالب

پشتیبانی

طراحی سایت سئو قالب بیان
افسران جنگ نرم


۴ مطلب در مهر ۱۳۹۷ ثبت شده است
محکومیت ریاست اندیشکده یقین به 7 سال حبس !

به گزارش خبرنگار سیاسی "جمراسی" : حسن عباسی ، ریاست اندیشکده یقین و استراتژیست نظام جمهوری اسلامی ایران ؛ روز گذشته به علت شکایت دولت از وی به اتهام "نشر اکاذیب" و جرم "توهین" محکوم به 7 سال حبس شد!


حسن عباسی که دارای تز های دکترینال در زمینه استراتژیکی است و در بعضی مواقع سیاست های استراتژیستی ویژه را برای دولت ارائه می کرد ؛ به اتهام نشر اکاذیب و توهین به دولت دستگیر شد , اما در نشر اکاذیب توانست خود را تبرئه کند ولی به علت توهین به دولت به 7 سال حبس محکوم شد!

در مقابل هم برخی از فعالین رسانه ای با اشاره به توهین های ریاست جمهور به منتقدین و بر شمردن توهین های وی از جمله " کودک ، نفهم ، بی سواد و ..." خواستار محکومیت رئیس جمهور شدند که نسبت به منتقدین این رفتار را نشان داده است.همسر و خواهر شهید داخل قبر چه کردند؟

در استان همدان، شهرک فرهنگیان به سراغ خانواده‌ای رفتیم که فرزندی به نام محمدقاسم دارد، که به خاطر سن و سال کم هنوز متوجه کلمه مرگ یا شهادت نیست. مادرش حتما به او می‌گوید که پدرت یک قهرمان است و شما بهترین بابای دنیا را داشتی و داری اما محمد قاسم نگاهش هنوز هم که هنوز است بوی دلتنگی می‌دهد.


آموزش انتشار در بیان
به قلم محمدحسین کتابی :
برای گذاشتن پست در وبلاگ بیان ، وقتی وارد مرکز مدیریت وبلاگ شدید در سمت راست چندین منو باز شونده می بینید
همانطور که از اسم آنها پیداست هر کدام مربوط به یک تخصص وبلاگی هستند ؛ برای مثال انتشار مربوط به هر نوع پست و هر نوع روند نشر یا Publish  است .
برای ارسال مطلب منوی انتشار > تب ارسال مطلب جدید را انتخاب کنید و مطلب خود را به دلخواه بنویسید
قوانینی که برای ارسال هر مطلب باید رعایت کنید اینهاست:

عاملان اصلی حمله به رژه اهواز چه کسانی بودند؟

یادداشتی به قلم محمدحسین کتابی:

شاید همگی به عهده گرفتن مسئولیت حمله به این رژه رو توسط گروه تروریستی "الحواز" شنیده ایم ؛ اما در حقیقت عاملان اصلی این حمله تروریستی کسانی دیگر اند .

شما را یاد جمله ای معروف از «حیدر» در فیلم «بادیگارد» می اندازم : « معمولا انتحاری ها تنها نمی آیند! به دور و بر نگاه کردم که یکهو بمب منفجر شد!»

این جمله را بسط و گسترش که بدهیم تنها نیامدن تروریست ها برای حمله به رژه مشخص می گردد ، «کلید بمب» را اینجا کشف می کنیم ، در میان رسانه های غربی و داخلی!! چطور رسانه داخلی؟؟

سید احمد خمینی ، فرزند ناخلف سید حسن خمینی و فرزند ناخلف مرحوم سید احمد خمینی (رحمه الله علیه) در استوری اینستاگرام خودش این حادثه را به خود نظام ربط می دهد و آنرا «بازی میان خودتان(نظام)» تلقی می کند!

یا کسانی دیگر "بی شرف ها" منظورم هستند ؛ با ادعای قومیتی بودن درگیری به تروریست ها کمک می کنند!

"بی شرف" تر از همه ؛ آمد نیوز و دوستان جیره خوار سازمان جاسوسی موساد و MI6 هستند ؛ همان هایی که با بازنمایی دلخواه از عکس برخی شهدای این حادثه را ترسو خطاب کردند!

یادم می آید بعد از دسته عاشورا یکی از دوستان همه عاملان ضربه به اسلام را نام برد و لعنت کرد ؛ وقتی من همان ها را با عاملان ضربه به نظام جمهوری اسلامی قیاس کردم و حتی پرسید که چه کسی را می گویم با من برخورد کرد!

لعنت بر ابوبکر زمانه و عمر زمانه و عثمان زمانه که الآن در دوران عثمان هستیم!

ما قائل به مبارزه با همین هاییم!

روزی که بین زمین و آسمان کسی مثل «عبدالمالک ریگی» را دستگیر می کردیم کجاست؟ چرا دولت امنیتی ها پاسخ نمی دهد؟

همه شما عامل اصلی حمله به رژه اهواز هستید!×××


دنبال کنندگان ۱ نفر
این وبلاگ را دنبال کنید

موزیک پلیر